BikeDays Fest 2022

Cześć! Zapewne udało Ci się przeskanować kod QR znajdujący się na materiałach w Kinie Nowe Horyzonty!

Jako WroWelo jesteśmy jednym z partnerów tegorocznego festiwalu Bike Days – zobaczymy się m.in. na Wrocławskim Torze Kolarskim w sobotę 17 września!

Zapraszamy wszystkich na wspólny spacer z historią, zorganizowany przez Sonię Mielnikiewicz – badaczkę, ale też aktywną rowerzystkę, zafascynowaną dziejami wrocławskiego kolarstwa i toru – z gościnnym udziałem aktywistów z Warszawy oraz Szczecina. Spacer poprzedzony będzie wspólnym przejazdem rowerowym.

Start przejazdu: sobota 17.09, godz. 10:00 spod Kina Nowe Horyzonty.

Na miejscu czeka Was fantastyczna opowieść z wieloma ciekawostkami na temat obiektu, a także pokazowy trening członków klubu kolarskiego WroWelo Cycling Club.

Podczas „dnia z welodromem” na torze będzie też czekać stanowisko z  sitodrukiem. Przynieś jasną koszulkę, bluzę lub torbę i odbij za darmo pamiątkowy wzór zaprojektowany specjalnie na tę okazję!

Po wydarzeniach na torze polecamy udział w grze symulacyjnej (Kino Nowe Horyzonty, obowiązują zapisy), dzięki której stworzymy od zera program funkcjonalny dla Wrocławskiego Welodromu oraz pokaz bloku filmowego o welodromach.

%d blogerów lubi to: